surima-logo-2014.png

USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

PEPTYDOWE PREPARATY DO MEZOTERAPII


SUBSTANCJE AKTYWNE DO REWITALIZACJI SKÓRY

LIPOSOMALNE TERAPIE ZŁUSZCZAJĄCE 


 

Kursy z Medycyny estetycznej


CODZIENNA PIELĘGNACJA SKÓRY

BOGACTWO SKŁADNIKÓW NATURALNYCH

Item name:

Mezoterapia Bezigłowa (TY DECYDUJESZ O CENIE)

Nazwa produktu EN:
Cena Grupa Display:
Procedura zabiegowa Wskazania / Przeciwwskazania Skład Opis produktu
Nr katalogowy:
Item number:
U-075
Kategoria:
Kategoria:
Urządzenia Medica System
Cera:
Cera:
Urządzenia
Opakowanie:
Waga:
Weight:
1,00g
Marka:
Marka:
Surima
Producent:
Producent:
SURIMA
Długi tekst:

MesoIn+ System - mezoterapia bezigłowa

Dlaczego urządzenie Medica System?
Urządzenie wykonane z materiałów najwyższej jakości, z opatentowanymi technologiami najlepszych producentów sprzętów. Bardzo solidne wykonanie oraz nowoczesny designe sprawia, że urządzenie świetnie wygląda w każdym nowoczesnym gabinecie i ośrodku SPA. Posiada 5 letnią gwarancję producenta. Dodatkowym atutem urządzenie jest fakt, iż każde z nich zostało przetestowane przez naszych technologów na niezależnej grupie badawczej.

Działanie:
Mesostherapy (gr. mesos - środek, i „therapeia, - terapia) jest to zabieg polegający na wprowadzaniu w miejsca zmienione chorobowo małych dawek substancji. Można wyróżnić mezoterapię igłową i bezigłową. Prekursorem mezoterapii w latach siedemdziesiątych był francuski lekarz M. Pistor, który zaczął wykorzystywać metodę mezoterapii w dziedzinie dermatologii estetycznej.
W mezoterapii bezigłowej zastosowano połączenie terapii skojarzonej z elektroporacją i wprowadzaniem preparatów kosmetycznych. Metoda ta polega na równoczesnym zastosowaniu terapeutycznego działania fali ultradźwiękowej i impulsowego bodźca elektroterapeutycznego. Mechanizm ten wykorzystuje Transdermalny System Terapeutyczny czynny (TTS)- polegający na wprowadzeniu określonej substancji leczniczej do organizmu przez warstwę naskórka i skóry właściwej z wykorzystaniem sonoterapii (fonoforeza) w połączeniu z impulsem elektrycznym.
W obszarze skóry poddanej działaniu głowicy ultradźwiękowej do mezoterapii zachodzą :
miejscowe zmiany temperatury
zmiana wewnątrzkomórkowego ciśnienia
efekty te ułatwiają wnikanie substancji leczniczych do tkanek podskórnych
Elektroporacja – jest to proces zachodzący w błonie komórkowej pod wpływem wysokonapięciowych pól elektrycznych. Pod wpływem krótkotrwałego (trwającego milisekundy) działania pola elektrycznego następują odwracalne zmiany (czasowa destabiliazja) w strukturze błony komórkowej (szczególnie w jej składnikach lipidowych), w której powstają pory. Jest to proces bezpieczny, gdyż nie uszkadza błon komórkowych a pozwala na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych. Następuje także pobudzenie komórki do pinocytozy. Jest to forma pochłania przez komórkę substancji rozpuszczonych do swego wnętrza (endocytoza). Podczas pinocytozy pobierane są na przykład drobiny białek lub inne wielkocząsteczkowe substancje rozpuszczalne w wodzie. Małe kropelki płynu zostają uwięzione w mikro fałdach błony komórkowej, z której odrywają się od strony cytoplazmy drobne pęcherzyki. Płynna zawartość pęcherzyków przenika powoli do cytoplazmy, podczas gdy pęcherzyki zmniejszają się stopniowo, aż w końcu zanikają. Dzięki temu cząstki preparatów kosmetycznych działają nawet po zakończeniu zabiegu, co efektywnie przedłuży efekt zabiegu. Czas działania będzie uzależniony od aktywności samych preparatów; średnio można założyć 24-48 godz. Elektroporacja w połączeniu z działaniem UD umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne wnikanie produktów kosmetycznych do głębokich warstw skóry. Rezultaty są widoczne już od pierwszego zastosowania.
Zabieg ten stanowi alternatywę do klasycznej mezoterapii igłowej, gdyż pozwala na wyeliminowanie skutków ubocznych związanych z iniekcjami. Daje możliwości szerokiego wachlarza zastosowań w zabiegach miejscowych na twarz oraz na ciało. Cząsteczki wprowadzane podczas zabiegu muszą zostać rozłożone w przebiegu naturalnych procesów chemicznych na części składowe oraz wolne rodniki, by potem połączyć się z rodnikami krążącymi we krwi. Cząsteczki mogą wnikać na głębokość około 1-2 mm.

Etapy zabiegu:
Zabieg mezoterapii składa się z 4 etapów, każdy z etapów ma predefiniowane parametry pracy urządzenia
5 minut, ciągła fala ultradźwiękowa, impulsy prądu 30ms/30ms (impuls dodatni/impuls ujemny), wartość prądu minimalna., kształt impulsów prostokątny (drenaż) – wprowadzanie preparatu ultradźwiękami
5 minut, fala ultradźwiękowa o wypełnieniu 10%, impulsy prądu 600ms/600ms, wartość prądu ustawiona do odczuć klientki, kształt impulsów prostokątny (drenaż)
5 minut, fala ultradźwiękowa o wypełnieniu 10%, impulsy prądu 800ms/800ms, wartość prądu ustawiona do odczuć klientki, kształt impulsów trójkątny (cyrkulacja)
5 minut, fala ultradźwiękowa o wypełnieniu 10%, impulsy prądu 900ms/900ms, wartość prądu ustawiona do odczuć klientki, kształt impulsów sinusoidalny (mikrokrążenie)
Etapy 2, 3, 4 powodują wchłanianie się preparatu przez komórki, oraz poprawiają krążenie krwi i limfy

Funkcje ułatwiające:
8 gotowych programów dostosowanych do danych partii ciała
proste i przejrzyste menu
możliwość ustawienia indywidualnego programu leczenia


Szkolenie do urządzenia GRATIS

Skład:

Zawartość opakowania:
Urządzenie MezoIn++ System
2 głowice na ciało i twarz
kabel zasilający
instrukcja obsługi
karta gwarancyjna

Dane techniczne:
Moc – 60 W
Fuzja – 1,2A
Napięcie – 230 V-50Hz
Waga: 5 kg

Opakowanie: 6 kg


Stosowanie:
Efekty zabiegu(w zależności od programu):
widoczne wypłycenie zmarszczek
modelowanie sylwetki
działanie napinające
działanie rozjaśniające
działanie wzmacniające naturalną odporność skóry
działanie uszczelniające naczynia krwionośne
działanie regulujące sebum
Procedura zabiegowa:

Znajdź nas na Google+

surima_logo_stopka.png
Hurtownia Kosmetyki i Medycyny Estetycznej SURIMA Professional Sp. z o.o.
ul. Kielecka 6AB, 54-029 Wrocław, Tel/Fax: +48 71 788 41 01, Tel: +48 696 01 46 31, Email: biuro@surima.pl

Web Design Wrocław

by Idea North


Nasza strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.