surima-logo-2014.png

USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

PEPTYDOWE PREPARATY DO MEZOTERAPII


SUBSTANCJE AKTYWNE DO REWITALIZACJI SKÓRY

LIPOSOMALNE TERAPIE ZŁUSZCZAJĄCE 


 

Kursy z Medycyny estetycznej


CODZIENNA PIELĘGNACJA SKÓRY

BOGACTWO SKŁADNIKÓW NATURALNYCH

Nazwa:

The Wine Peel

Video:

Opis:
Intensywność : Umiarkowanie Głęboki
Przeznaczenie:

Fototyp I do III
Jest to ulepszona wersja French Peeling. Pominięto kwasy występujące w winie, zawiera enzymy i TCA
Stymulacja do produkcji kolagenu przez skórę, przez co zwiększa się też nawilżenie, napięcie i lifting skóry

Preparaty:
    
Pumpkin Cleanser or Glycolic Herbal Washb
Brightening Scrub / Fruit Acid Botanical
Liquid Enzyme Peel / 10% TCA/AHA
Apple Wine Peel / Sea Gems

Czas zabiegu: 40 – 45 minut
Protokół zabiegu:
Przygotowanie skóry:

Zmyć twarz przy użyciu Pumpkin Cleanser lub Glycolic Herbal Wash. Można stosować mieszaninę obu dla lepszego odtłuszczenia skóry. Przemasowujemy całośc skory i zmywamy ciepłą wodą. Następnie wygładzamy skorę przy użyciu Brightening Scrub przez kilka minut po czym całkowicie go zmywamy i osuszamy skórę. Gazikiem nasączonym Fruit Acid Botanical rozprowadzić na całości twarzy z mocnym naciskiem. Odczekać 1 minutę.
Aplikacja Enzymu:
Zastosuj nawiew, załóż rękawiczki, osłoń oczy wacikami. Niewielką ilość Liquid Enzym Peel wlej do szklanej miseczki i rozprowadź pędzelkiem na całości twarzy. Pozostaw na 5 min. Zmyć ciepłą wodą dokładnie i osusz skórę.
TCA Aplikacja:
Na dokładnie osuszoną skórę rozprowadzić warstwę 10% TCA/AHA. Pozostawić do całkowitego wchłonięcia przez ok. 60 sekund.
Aplikacja Peelingu:
Niewielką ilość Apple Wine Peel umieść w szklanej miseczce i przy pomocy pędzla rozprowadź 1 warstwę. Zabezpiecz oczy, usta i uszy. Odczekaj 5 minut przed nałożeniem 2 drugiej warstwy. Nasączonym gazikiem Appel Wine Peel rozpocznij kolejna aplikację warstwy dociskając i rozpoczynając aplikację od czoła w kierunku szyi. Należy rozłożyć równomiernie peeling tak aby pokrył cała twarz. Obserwuj skórę z bliska.
Jeśli nie pojawia się frost można zastosować do 3 warstw peelingu. Po 3 warstwie należy odczekać ok. 5 minut. Skóra zaczyna wyglądać jak po silnym poparzeniu ( zwykle po 3-5 minut). Zmyj zimną wodą oraz neutralizatorem. Następnie należy zmyć jeszcze kilkakrotnie.
Zakończ zabieg Sea Gems i spryskaj Oxygen and Vitanomes.
Post Peel:
Dzień 1 Skora jest gorąca i bardzo wrażliwa pod dotykiem. Nie należy niczego aplikować przez najbliższe 24 godziny. Bardzo ważne aby na silnie wysuszonych miejscach stosować Pro Salve szczególnie okolice oczu i ust. Sea Gems można stosować dla złagodzenia silnego gorąca.
Dzień 2-3 Skóra się zaczerwienia od lekkiej do mocno czerwonej. Powinno się stosować krem ochronny Post Balm Lubricating Ointment lub pro Salve. Jeśli występuję niezbyt mocne podrażnienie ale odczuwalny jest dyskomfort stosuje się Arnica Therapy aby zredukować podrażnienie i ból.
Dzień 4-6 wtym czasie najczęściej skóra zaczyna się złuszczać. Wówczas twarz należy zmywać delikatnymi środkami myjącymi i stosować Epidermal Grothing Factor dwa razy dziennie. Należy stosować bezwzględnie fotoprotekcję w ciągu dnia.
Dzień 7 konieczna wizyta kontrolna po zabiegu.

Znajdź nas na Google+

surima_logo_stopka.png
Hurtownia Kosmetyki i Medycyny Estetycznej SURIMA Professional Sp. z o.o.
ul. Kielecka 6AB, 54-029 Wrocław, Tel/Fax: +48 71 788 41 01, Tel: +48 696 01 46 31, Email: biuro@surima.pl

Web Design Wrocław

by Idea North


Nasza strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.