surima-logo-2014.png

USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

PEPTYDOWE PREPARATY DO MEZOTERAPII


SUBSTANCJE AKTYWNE DO REWITALIZACJI SKÓRY

LIPOSOMALNE TERAPIE ZŁUSZCZAJĄCE 


 

Kursy z Medycyny estetycznej


CODZIENNA PIELĘGNACJA SKÓRY

BOGACTWO SKŁADNIKÓW NATURALNYCH

Nazwa:

Lotus Peel

Video:

Opis:

Intensywność : Głeboki

Przeznaczenie:
Fototyp I do III
To zabieg oparty na klasycznej formie Peelingu Jessnera. Nazwa pochodzi od korzenia kwatu Lotosu która zawiera wiele antyoksydantów, działa rozjaśniająco na skórę oraz specjalnie wydzielonego kompleksu aminokwasów które doskonale reagują w niskim pH. Cel zabiegu:
Wyraźna redukcja zmarszczek i wygładzenie skóry. Rozjaśnienie i blask. Poprawa gęstości i kolorytu skóry. Zwiększa napięcie i poprawia owal. 


Preparaty:  

Glycolic Herbal Wash / Fruit Acid Botanical / Hibiscus Peel /  10% TCA/AHA  /  Lotus Peel


Czas zabiegu: 30 – 40 minut

Protokół zabiegu:
Przygotowanie skóry:

Zmywamy twarz i szyje Glycolic Herbal Wash i zmywamy ciepłą wodą. Można ponoić zmywanie jeśli jest taka potrzeba a następnie przemywamy letnią wodą i osuszamy skórę. Następnie gazikami nanosimy Fruit Acid Botanical aplikując delikatnie naciskając. Można zastosować nawiew ponieważ w ciągu 1-2 minut może nastapić mocniejsze pieczenie i gorąco. Skóra się intensywnie zaczerwienia. Należy pozostawić go na skórze, nie zmywać.
Następnie nasączyć gazik Hibiscus Peel i nanieść na twarz i szyję. Pozostawić do wchłonięcia ok. 2-3 minuty zanim zastosuje się kolejną aplikację.
Pre Peel:
Stosować nawiew. Założyć rękawiczki, zasłonić oczy wacikami. Gazikiem nasączonym 10% TCA/AHA rozprowadzić równomierną warstwę na twarzy i szyi. Odczekać 2-3 minut do wchłonięcia. Pozostałość przetrzeć pędzelkiem po całej twarzy.
Peeling:
Niewielką ilość Lotus Peel nalej do szklanej miseczki i rozprowadź równomiernie pędzelkiem. Rozpoczynamy aplikacje od czoła w kierunku szyi, nie nanoś zbyt wiele preparatu, ważne aby był równomiernie rozprowadzony.
Odczekaj 30 sekund aż peeling się wchłonie. Kolejną warstwę nakładaj gazikiem
Można nałożyć od 4-8 warstw techniką crisscross (kratka)
Nałóż 1 warstwę w 1 kierunku, odczekaj 30 sekund i nałóż kolejną warstwę równolegle do poprzedniej. Następnie trzecią warstwę nałóż w tym samym kierunku jak pierwszą.
Obserwuj skórę przez ok. 30 sekund od czwartej warstwy. Jeśli pojawi się frost należy przestać nakładania kolejnych warstw. Nie nalezy stosować więcej niż 3 warstwy na szyję. Jeżeli zastosuje się więcej warstw należy na szyje rozprowadzić cienką warstwę Vitamin A + Peptid Peel
Maksymalna ilość warstw to 8. Należy natłuścić okolice oczu i ust Post Balm Lubricating Ointment lub Pro Salve. Po aplikacji klient powinien usiąść i odczekać ok. 15 minut zanim wyjdzie z gabinetu.
Po Zabiegu:
Po zabiegu klient musi dokladnie zostać poinformowany o pielęgnacji po zabiegu w domu.
Dzień 1 Skóra będzie delikatnie zaróżowiona i przewrażliwiona. Należy stosować Post Balm Lubricating Ointment lub Pro Salve na twarz i szyję. Arnica Therapy łagodzi podrażnienia i swędzenie. Calming Skin Gel redukuje pieczenie i może być zmieszane z każdym preparatem pozabiegowym.
Dzień 2 Skóra będzie czerwona i podrażniona, sucha i napięta. Nadal należy stosować Post Balm Lubricating Ointment lub Pro Salve
Dzień 3-5 skóra zaczyna mieć ciemny kolor i zaczyna się złuszczać miejscowo.
Dzień 3-7 Klient powinien stosować Regenerative Kream (EGF) lub Grow Factor Serum oraz Daytime Defense SPF30
Dzień 7 konieczna jest wizyta kontrolna w gabinecie.

Znajdź nas na Google+

surima_logo_stopka.png
Hurtownia Kosmetyki i Medycyny Estetycznej SURIMA Professional Sp. z o.o.
ul. Kielecka 6AB, 54-029 Wrocław, Tel/Fax: +48 71 788 41 01, Tel: +48 696 01 46 31, Email: biuro@surima.pl

Web Design Wrocław

by Idea North


Nasza strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.