surima-logo-2014.png

USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

PEPTYDOWE PREPARATY DO MEZOTERAPII


SUBSTANCJE AKTYWNE DO REWITALIZACJI SKÓRY

LIPOSOMALNE TERAPIE ZŁUSZCZAJĄCE 


 

Kursy z Medycyny estetycznej


CODZIENNA PIELĘGNACJA SKÓRY

BOGACTWO SKŁADNIKÓW NATURALNYCH

Item name:

Lotus Peel 120 ml

Nazwa produktu EN:

Lotus Peel

Cena Grupa Display:
Procedura zabiegowa Wskazania / Przeciwwskazania Skład Opis produktu
Nr katalogowy:
Item number:
RA P107
Kategoria:
Kategoria:
Cera:
Cera:
Przebarwienia
Opakowanie:
Waga:
Weight:
0,00g
Marka:
Marka:
Rhonda Allison
Producent:
Producent:
Rhonda Allison
Długi tekst:

Lotus Peel to unikalny peeling chemiczny z wyciągiem z kwiatu lotusa, doskonale rozświetla i rozjaśnia  skórę, niszczy wolne rodniki. Jego formuła powoduje że jest skuteczniejszy niż inne kwasy o niższym stężeniu pH. Dzięki mieszaninie kwasu salicylowego, glukozowego oraz formule Jessnera nadaje się na każdy rodzaj cery, również wrażliwej.

Korzyści:
Wyższy stopień formuły Jessnera, leczy stany zapalne, naturalne składniki rozjaśniają skórę bez uszkadzania struktury komórkowej przez wolne rodniki. Wygładza i powoduje, że skóra wygląda znacznie młodziej.

Składniki aktywne:
Kwas salicylowy
– O wyższej masie molekularnej pozostaje na powierzchni skóry dłużej, powodując dłuższe działanie złuszczające. Podrażnienia działania kwasu są mniejsze niż w przypadku użycia alfa hydrokwasów, doskonała alternatywa dla skóry wrażliwej.

Resorcinol – dixydroxy benzene o właściwościach antyseptycznych, antyoksydacyjnych,  przeciwzapalnych i dezynfekcyjnych. Jeżeli pacjent jest uczulony na aspirynę, nie można używać kwasu salicylowego, ponieważ podobna struktura molekularna może wywoływać alergie.

Kwas glukozowy – Rozjaśnia cerę, jest delikatny dla skóry

Lipoaminokwas (Undecylenoyl Phenylalanine) - Doskonała biokompatybilność. Działa jako antagonista hormonu MSH. Rozjaśnia plamki starcze oraz przebarwienia.

Ekstrakt z Lotusa Japońskiego – Inhibitor tyrozyny, ma właściwości przeciwbakteryjne, poprawia wygląd i koloryt skóry, ma właściwości nawilżające

Skład:
Alcohol denat, Salicylic Acid, Resorcinol, Gluconic Acid, Aqua, Glycerin, Undecylenoyl Phenylalanine, Lotus Japonicus Symbiosome Extract
Stosowanie:

Nie aplikować więcej jak 2 warstwy na szyję, Nie zalecane dla peeling ciała
Nie przechowywać pipety w butelce z kwasem.
Skóra podczas zabiegu stanie się gorąca, godzinę po zabiegu chłodna. Zalecane użycie zestawu domowej kuracji na 7 dni po peelingu oraz zestawu pozabiegowego.
Uczucie szczypania może pozostać do 10 dni po peelingu.

Przygotowanie skóry:
Oczyścić skórę przy pomocy Ziołowo – Glikolowego toniku przez kilka minut. Zmyć wodą i osuszyć.
Nałożyć na gazę Kwas owocowy, aplikować na twarz lekko dociskając. Osuszać wachlarzem lub wiatrakiem przez 1-2 minuty, pozostawić na twarzy.
Aplikacja:
-Warstwowa:

Wlać małą ilość kwasu do zlewki, rozprowadzić za pomocą pędzelka. Po wchłonięciu za pomocą gazy nałożyć 1-2 warstwy. Odczekać 30 sekund pomiędzy nakładaniem warstw. Pozostawić na skórze

-Peeling średniogłęboki:
Wlać małą ilość kwasu do zlewki, rozprowadzić za pomocą pędzelka, pozostawić do wchłonięcia. Nanieść kolejną warstwę za pomocą gazy w kierunku przeciwnym do ruchów rozprowadzanego kwasu w 1 warstwie. Pozostawić do wchłonięcia. Jako 3 warstwę użyć Kwasu z Witaminą A+ i peptydami. Pacjent musi pozostawić preparat na twarzy przez noc. Nie stosować kwasu z witaminą A i peptydami jeśli występuje uczucie mrożenia.

-Peeling głęboki:
Dla skóry grubej i twardej, wlać małą ilość kwasu do zlewki, rozprowadzić za pomocą pędzelka, pozostawić do wchłonięcia. Nanieść do 7  za pomocą gazy w kierunku naprzemiennym. Odczekać 30 sekund pomiędzy nakładaniem warstw. Nie stosować kwasu z witaminą A i peptydami w przypadku nanoszenia 8 warstw.
Smaruj okolice oczu i ust za pomocą balsamu pozabiegowego.

Procedura zabiegowa:

Znajdź nas na Google+

surima_logo_stopka.png
Hurtownia Kosmetyki i Medycyny Estetycznej SURIMA Professional Sp. z o.o.
ul. Kielecka 6AB, 54-029 Wrocław, Tel/Fax: +48 71 788 41 01, Tel: +48 696 01 46 31, Email: biuro@surima.pl

Web Design Wrocław

by Idea North


Nasza strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.