surima-logo-2014.png

USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

PEPTYDOWE PREPARATY DO MEZOTERAPII


SUBSTANCJE AKTYWNE DO REWITALIZACJI SKÓRY

LIPOSOMALNE TERAPIE ZŁUSZCZAJĄCE 


 

Kursy z Medycyny estetycznej


CODZIENNA PIELĘGNACJA SKÓRY

BOGACTWO SKŁADNIKÓW NATURALNYCH





Surima Professional Sp. z o.o.

ul. Kielecka 6 AB, 54-029 Wrocław

Biuro:

tel./fax +48 71 788 41 01
tel: +48 696 014 631 ; + 48 696 014 633



ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI W POLSCE

WROCŁAW, DOLNY ŚLĄSK

 OPOLSKIE

Katarzyna Monasterska tel. 696-01-46-32

katarzyna.monasterska@surima.pl



Beata Nazimek tel 696 -01- 46-34


beata.nazimek@surima.pl



*

JELENIA GÓRA , LUBUSKIE

Agnieszka Bojko tel.511-009-084

agnieszka.bojko@surima.pl

*

ŁÓDZKIE, MAZOWIECKIE

Jaśmina Mik tel.733-41-85-60

jasmina.mik@surima.pl

*

PODKARPACKIE, MAŁOPOLSKIE

Alicja Pastwińska tel. 600-215-191

*

ZACHODNIOPOMORSKIE

Skarbimir Szwed tel. 696-01-46-36

skarbimir.szwed@surima.pl


CMC Szczecin tel. 509-569-410

biuro@cmc.szczcin.pl

*

POZOSTAŁE WOJEWÓDZTWA 


Katarzyna Bielak tel. 696-01-46-33

katarzyna.bielak@surima.pl


Monika Ławik tel.696-01-46-37

monika.lawik@surima.pl


******************************************************************************************************************

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z PRZEDSTAWICIELAMI HANDLOWYMI W POLSCE

Nr konta: 79 1140 2004 0000 3002 7521 4616
NIP: 527-271-29-29
KRS: 0000301638


We speak English.


Zamówienia i Reklamacje

tel: +48 696 014 631

       +48 696 014 633

e-mail: biuro@surima.pl


Szkolenia i doradztwo 

tel: +48 696 014 637
e-mail: monika.lawik@surima.pl

******************************************************************************************************************










Znajdź nas na Google+

surima_logo_stopka.png
Hurtownia Kosmetyki i Medycyny Estetycznej SURIMA Professional Sp. z o.o.
ul. Kielecka 6AB, 54-029 Wrocław, Tel/Fax: +48 71 788 41 01, Tel: +48 696 01 46 31, Email: biuro@surima.pl

Web Design Wrocław

by Idea North


Nasza strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.